{{ctrl.notification}}
در باره ما

<span style="color: #0F5BB1; font-size:16px;"> چارتر : خرید بلیط هواپیما <br> وبسایت perspolisgasht.ir مرکز بلیط های چارتری و سیستمی ایران ، که بخشی از شرکت پرسپولیس گشت پارسه شیراز با مدیریت آقای مهندس محمدرضا شناسا می باشد با به همراه داشتن تیم متخصص پروازی ، در خدمت تمامی هموطنان گرامی جهت خرید بلیط های چارتری و سیستمی  هواپیما به صورت آنلاین میباشد .
لطفا قبل از اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قوانین و اطلاعیه های مندرج در قسمت پایین را مطالعه بفرمایید.
<br>
   </span>
<span style="color:red; font-size:16px;">توجه بسیار مهم:</span>
<span style="color:red; font-size:16px;"> 
<br>
1 - پروازهای چارتر غیرقابل استرداد هستند. لذا قبل از اقدام به خرید بلیط چارتر از تصمیم قطعی خود جهت سفر و استفاده از بلیط اطمینان حاصل فرمائید. توجه داشته باشید که در صورت عدم رسیدن به موقع مسافر به پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت میگردد. 
<br>
2 - لطفا پس از خرید اینترنتی بلیط، حتما فایل بلیط را دریافت فرموده و نسخه چاپ شده بلیط را در فرودگاه جهت ارائه به کانتر پرواز مربوطه به همراه داشته باشید. 
<br>
3 - در صورتی که هنگام خرید وجه از حساب شما کم شد و بلیط تحویل شما نگردید حتی در صورتی که با پیام برگشت وجه مواجه شدید و یا هیچ پیامی دریافت نکردید قبل از خرید بلیط جدید با پشتیبانی تماس گرفته و از عدم صدور بلیط مطمئن گردید.
<br>
4 -  لطفا از خرید بلیط های رفت و برگشت و یا پروازهای پشت سر هم (کانکشن) با فاصلۀ زمانی کمتر از 16 ساعت بین دو پرواز و از دو ایرلاین متفاوت جدا خودداری فرمایید. توجه داشته باشید که وبسایت پرواز بوکینگ مسئولیتی در قبال عدم استفاده مسافر از پرواز برگشت یا پرواز کانکشن، که ناشی از تاخیر و یا کنسلی پرواز رفت می باشد نداشته و کلیۀ عواقب بر عهده ی مسافر می باشد.
<br>
</span>
<span style="color:green; font-size:16px;">ترمینال های فرودگاه مهرآباد تهران </span>
<span style="color:green; font-size:16px;"> <br>
</span>
<span style="color:blue; font-size:16px;"> 
<br>
ترمینال یک :
 زاگرس / کیش ایر
<br>
<br> 
ترمینال دو :
<br>
آتا / ایران ایر / ایر تور / قشم ایر / معراج / نفت 
<br>
<br> 
ترمینال چهار :
<br>
ماهان/ آسمان / اترک / تابان / کاسپین / سپهران
<br>
</span>